UitslagRun2Day Trackmeeting27 juni 2008

De uitslagverwerking van de Run2Day Trackmeetings gebeurt met Atdor: www.atdor.com.

100m - 200m - 800m - 1500m - 3000m - steeple - 100mH - 110mH - ver - hoog - pols - kogel - kogelslingeren

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 35 - Heren Master 40 - Heren Master 45 - Heren Master 55 - Heren Master 65 - Meisjes B - Meisjes A - Dames - Dames Master 35)

    Jongens B
1 Maxim Ouwendijk 1992 11.15 1.1
2 Christiaan Meilink 1992 PAC 11.32 2.0
3 Inciano Babel 1992 Continental Sport 11.40 1.1
4 Alexander Kirkels 1992 Gouda 11.50 2.5
5 Ivo Jehee 1991 Gouda 11.52 2.5
6 Francis Barka 1991 Climax 11.54 2.0
7 Frank Aborah 1992 Continental Sport 11.68 2.0
8 Dirk-Jan Graat 1991 GAC Hilversum 12.23 2.1
9 Cyrano Marengo 1993 Continental Sport 12.35 0.9
10 Roy Janssen 1992 Holland 12.49 2.1
11 Stef van den Schaaf 1991 VAV 12.53 2.1
12 Bram Popkema 1992 Gouda 12.54 0.6
13 Jim van Oostrom 1993 AV 23 12.61 2.1
14 Alwin Babel 1991 Continental Sport 12.68 0.9
15 Gabriel Belioso 1993 Continental Sport 12.70 0.6

    Jongens A
1 Pelle Steigenga 1989 Atverni 11.65 0.1
2 Peter Kuin 1990 Trias 11.88 2.5
3 Baruch Hoep 1990 Clytoneus 12.40 0.6
4 Nick van Eeuwijk 1990 U-Track 12.85 1.6

    Heren
1 Ben van der Kleij 1987 Sparta 11.24 1.1
2 Art van der Pols 1984 Rotterdam Atletiek 11.29 1.1
3 Ruben Esajas 1986 Rotterdam Atletiek 11.37 1.1
4 Alwin Roobeek 1984 AV 34 11.38 2.0
5 Erwin Overgaauw 1986 Sprint 11.44 2.0
6 Frank Romeijn 1986 Atverni 11.45 1.1
7 Robben de Gee 1987 VAV 11.46 2.5
8 Rik Hopmans 1984 Asterix 11.47 2.0
9 Mitchell Kroon 1987 Haarlemmermeer 11.56 0.1
10 Frank van Gasteren 1984 Phoenix 11.57 2.0
11 Fabian kool 1982 Haag Atletiek 11.61 2.0
12 Jerwin Pouwelse 1988 Ilion 11.64 0.1
13 Remy Stiegels 1985 Phanos 11.66 0.1
14 Gert Jan Bosscha 1988 Heerenveen 11.73 0.1
15 Stefan Bal 1979 Ilion 11.75 2.5
16 Niels de Vries 1988 AAC 11.78 2.5
17 Kevin Sweekhorst 1987 Haarlemmermeer 11.79 2.5
18 Wouter Visch 1984 Groningen Atletiek 11.99 0.1
19 Sebastiaan Elenbaas 1983 Atverni 12.02 0.9
20 Edwin van Eersel 1982 Passaat 12.13 0.9
21 Bram Teunisse 1988 AV 23 12.14 0.1
22 Joni van Hoon 1988 Cialfo 12.22 0.9
23 Marijn Kup 1985 AAC 61 12.48 0.6
24 Daan Harten 1988 Fit 12.52 0.6
25 Taipio Wolfjager 1988 U-Track 13.15 1.6
26 Mark van Hoorn 1974 Altis 15.10 3.0
Bas de Vos 1975 Phanos DNS

    Heren Master 35
1 Johhny Silie 1972 Lycurgus 11.09 1.1

    Heren Master 40
1 Peter Koopman 1963 Aart Stigter 13.39 0.6

    Heren Master 45
1 Erik Oostweegel 1960 Startbaan 11.45 2.5

    Heren Master 55
1 Frans Hoekstra 1952 Groningen Atletiek 14.31 3.0

    Heren Master 65
1 Wim Metselaar 1942 Aalsmeer 15.27 3.0

    Meisjes B
1 Janice Babel 1992 Continental Sport 12.10 0.9
2 Stephanie Beuling 1991 PEC 1910 12.52 0.6
3 Maaike Spuij 1992 Continental Sport 13.53 2.1

    Meisjes A
1 Madiea Ghafoor 1992 Continental Sport 12.35 0.9
2 Roxeanae Lake 1990 Sparta 12.75 2.1
3 Lisa Meurs 1989 Phoenix 13.38 1.6
4 Josephine Gull 1989 Altis 13.82 1.6
5 Manouk Sprang 1990 U-track 14.17 3.0

    Dames
1 Joelle de Goede 1986 Altis 12.78 2.1
2 Amely van Bavel-Verrijen 1978 Oss-VOLO 12.84 1.6
3 Linda Swart 1985 Groningen Atletiek 13.01 1.6
4 Lotte van Dinther 1984 Nijmegen 13.85 3.0
5 Sanne Jansen 1987 Wijchen 13.87 3.0
6 Mirjam Revet 1986 Gouda 14.11 1.6

    Dames Master 35
1 Nicole Luijten 1969 Fit 15.36 3.0

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 35 - Heren Master 45 - Heren Master 65 - Meisjes B - Meisjes A - Dames - Dames Master 35 - Dames Master 40)

    Jongens B
1 Christiaan Meilink 1992 PAC 23.28 2.3
2 Ivo Jehee 1991 Gouda 23.34 2.0
3 Luciano Babel 1992 Continental Sport 23.53 1.9
4 Daan Westerveld 1991 Phanos 23.57 0.9
5 Stefan de Vries 1992 Altis 23.90 0.9
6 Frank Aborah 1992 Continental Sport 23.92 0.9
7 Tom Schoonen 1991 Holland 25.07 0.9
8 Alwin Babel 1981 Continental Sport 25.24 0.7
9 Roy Janssen 1992 Holland 25.38 0.7
10 Gabriel Belioso 1993 Continental Sport 25.65 0.7
11 Lars Cazander 1992 Hellas 26.08 0.7
Maxim Ouwendijk 1992 Phoenix DNS
Cyrano Marengo 1993 Continental Sport DNF

    Jongens A
1 Pascal van Balen 1990 Hellas 22.80 1.9
2 Yord Baiting 1991 Holland 23.27 2.0
3 Jelle Swanenberg 1989 Hellas 23.36 2.0
4 Pelle Steigenga 1989 Atverni 23.47 2.0
5 Bram Ruissen 1990 Ciko 66 24.15 0.9

    Heren
1 Alwin Roobeek 1984 AV 34 22.49 1.9
2 Pim Jeher 1988 Gouda 22.96 2.3
3 Bas Witleijerse 1990 Haag Atletiek 22.97 2.3
4 Gertjan Bosscha 1988 heerenveen 23.05 1.9
5 Art van der Pols 1984 PAC 23.05 0.9
6 Erwin Overgaauw 1986 Sprint 23.10 1.9
7 Daan Baars 1988 Holland 23.13 2.0
8 Tim van Bochove 1985 Rotterdam Atletiek 23.16 2.3
9 Frank Romeijn 1986 Atverni 23.17 2.3
10 Kevin Sweekhorst 1987 Haarlemmermeer 23.20 2.0
11 Werner Andrea 1971 Phoenix 23.21 1.9
12 Remy Stieglis 1985 Phanos 23.23 2.3
13 Mitchell Kroon 1987 Haarlemmermeer 23.28 2.3
14 Jevwin Pouwelse 1988 Ilion 23.29 2.0
15 Frank van Gasteren 1984 Phoenix 23.33 2.0
16 Tsambiko Pusch 1987 Haag Atletiek 23.36 2.3
17 Frank Everaarts 1988 passaat 23.70 0.9
18 Wouter Visch 1984 Groningen Atletiek 23.91 0.9
19 Joni van Loon 1988 Cialfo 24.07 0.9
20 Edwin van Eersel 1982 Passaat 24.43 0.9
21 Bram Teunisse 1988 AV 23 24.83 0.9
22 Marijn Kup 1985 AAC 61 24.89 0.9
23 Daan van Harten 1988 Fit 25.53 0.9
24 Peter de Jonge 1981 Altis 26.26 0.7
25 Ruben Jongkind 1975 Phoenix 26.76 1.0
26 Richard Holstege 1985 AV 40 28.94 -0.1
27 Mark van Hoorn 1974 Altis 31.27 -0.1

    Heren Master 35
1 Johnny Sillie 1972 Lycurgus 22.21 1.9

    Heren Master 45
1 Peter Koopman 1963 Aart Stigter 27.25 -0.1

    Heren Master 65
1 Wim Metselaar 1942 Aalsmeer 31.15 0.7

    Meisjes B
1 Stephanie Beuling 1991 PEC 1910 25.61 0.7
2 Kiki Kamphorst 1992 Phoenix 27.88 0.7
3 Anna van Stralen 1999 Phanos 27.96 0.7
4 Helen van Rossum 1992 AKU 28.13 1.1
5 Suzanne Janssens 1992 passaat 28.44 1.0
6 Deborah Bevling 1993 PEC 1910 29.13 1.1
7 Esther Jansen 1992 Wijchen 29.95 -0.1
Jente Goutier 1991 Gouda DNF

    Meisjes A
1 Madica Ghafoor 1992 Continental Sport 24.99 0.9
2 Margriet van Kammen 1988 Impala 26.77 1.0
3 Lisa Meurs 1989 Phoenix 27.66 1.1
4 Mirthe Muilwijk 1989 Phoenix 30.51 0.7

    Dames
1 Joelle de Goede 1986 Altis 26.00 0.7
2 Linda Swart 1985 Groningen Atletiek 26.35 1.0
3 Amely van Bavel-Verrijen 1978 Oss-VOLO 26.41 1.0
4 Marlieke Husslage 1986 Sprint 26.85 1.0
5 Amy van Kreij 1987 Prins Hendrik 27.64 1.1
6 Lotte van Dinther 1984 Nijmegen 27.86 1.1
7 Jennifer Grunwald 1985 Phanos 28.07 1.0
8 Sanne Zwijsen 1986 Hellas 28.11 1.1
9 Sanne Jansen 1987 Wijchen 28.42 1.1
10 Helmi Kocken 1986 Tartletos 28.77 -0.1
11 Milou Smellink 1985 Altis 28.81 -0.1
12 Iris van der Staak 1988 Prins Hendrik 31.84 -0.1
13 wieke Bruinsma 1985 Altis 35.07 0.7

    Dames Master 35
1 Nicole Luijten 1969 Fit 32.43 0.7

    Dames Master 40
1 Mariette Kooijman 1966 Clytoneus 35.72 0.7

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 40 - Heren Master 45 - Heren Master 50 - Heren Master 55 - Meisjes B - Meisjes A - Dames - Dames Master 40)

    Jongens B
1 Riccardo Sprong 1993 Clytoneus 1:56.05
2 Melvin Hazeleger 1991 Hellas 1:57.29
3 Norbert Majenburg 1992 Pijnenburg 2:03.17
4 Gijs Straver 1992 Clytoneus 2:03.29
5 Frank Futselaar 1991 Ciko 66 2:04.34
6 Florentijn Proost 1991 Zuidwal 2:04.61
7 Rafael vd Steen 1991 Phoenix 2:04.64
8 Han van der Ven 1990 U-track 2:05.37
9 Fenno Polderman 1993 Clytoneus 2:05.79
10 Sam de Vor 1991 GAC Hilversum 2:06.45
11 Simeon Weeda 1992 bat team 2:07.63
12 Jorijn de Mare 1994 Atverni 2:10.97
13 Ayoub Benchaabane 1992 Atos 2:12.14
14 Mark Bakker 1992 Gouda 2:12.80
15 Melvin Kouwenhoven 1993 U-Track 2:13.01
16 Jelmer Vastenburg 1991 GAC Hilversum 2:15.41
17 Tim Sandys 1992 heerenveen 2:15.46
18 Stef de Boer 1992 Haarlemmermeer 2:17.15
19 Roy Molenaar 1992 Zuidwal 2:18.64
Thom van Engelenburg 1992 OSM 75 DNF

    Jongens A
1 Erwin de Jong 1990 Spark 1:57.25
2 Nils Daas 1990 Atverni 1:57.87
3 Arnold Vreeker 1989 Trias 2:01.65
4 Edwin Boone 1990 Isala 96 2:04.83
5 Tim van der Hoeven 1989 Pijnenburg 2:05.31
6 Tim Vrijenhoek 1989 Reeuwijk 2:06.23
7 Camiel Kruiswijk 1990 BAV 2:11.67
8 Thomas van der Stap 1992 Haag Atletiek 2:12.64
9 Remco Springer 1990 AKU 2:13.90
10 Vincent van der Vis 1990 Reeuwijk 2:14.65
11 Jairus Meijer 1989 Atverni 2:25.54

    Heren
1 Wouter Jansen 1987 Attila 1:56.81
2 Rens van den Braber 1981 Haag Atletiek 1:57.24
3 Vincent Hofmann 1980 Pijnenburg 1:57.52
4 Mark Leeman 1981 Phoenix 1:57.69
5 Ron Szigetti 1987 Attila 1:58.38
6 Jorrit van der Wiel 1988 Gouda 2:00.15
7 Marcel de Jong 1986 AKU 2:00.36
8 Patrick van Engelen 1983 Parthenon 2:01.88
9 Jarno van Miltenbrug 1988 Hellas 2:02.57
10 Christiaan Os van 1986 Suomi 2:02.73
11 Jelle Hanswijk 1987 Climax 2:03.43
12 Solomon van Blokland 1988 AV 23 2:04.13
13 Florian Lichtendonk 1984 Hellas 2:04.69
14 Benno Koopstra 1986 AKU 2:05.14
15 Cees van Maanen 1986 URT 2:05.64
16 Lars Jansen 1973 Phoenix 2:08.40
17 Caimin Stevens 1987 TION 2:09.02
18 Gwenno Schat 1987 BAV 2:09.61
19 Ferand Slootjes 1978 Scorpio 2:10.05
20 Sam Praagman 1985 Atverni 2:11.10
21 Michiel van Burink 1986 Zaanland 2:12.57
22 Martijn Schenk 1978 Tartletos 2:13.16
23 Maarten Langstraat 1974 Zuidwal 2:17.00
24 Jasper Springer 1980 Phanos 2:17.36
25 Richard Holstege 1985 AV 40 2:26.43
26 Edwin Bleijenbergh 1975 Hellas 2:30.22
Joni van Loon 1988 Cialfo DNF
Dennis Licht 1984 Phanos DNF

    Heren Master 40
1 Frank Wiegman 1964 Leiden Atletiek 2:02.07
2 Bennie Putjes 1967 Rotterdam Atletiek 2:11.06

    Heren Master 45
1 Elbert-Jan van Laar 1962 Cialfo 2:08.49
2 Stan Spangenberg 1959 Phanos 2:13.83
3 Bert Koster 1960 AV 47 2:26.96
4 Rendolf van Hoof 1960 GAC Hilversum 4:40.86

    Heren Master 50
1 Frans Hoekstra 1952 Groningen Atletiek 2:16.74

    Heren Master 55
1 Jacques Bonewit 1950 passaat 2:46.37

    Meisjes B
1 Julia van Velthoven 1994 Attila 2:19.65
2 Patricia Nooijen 1994 Leiden Atletiek 2:22.26
3 Tirza van der Wolf 1994 Reeuwijk 2:24.18
4 Eefje Tielemans 1992 Gouda 2:24.66
5 Anniek de Jong 1993 heerenveen 2:26.71
6 Merel van Steenbergen 1992 AV 47 2:28.11
7 Githa de Wildt 1993 AKU 2:28.93
8 Linda Sprenger 1993 AKU 2:39.81
9 Laura Vrijenhoek 1992 Reeuwijk 2:40.90
10 Evy Sens 1991 Oss-VOLO 2:43.33
11 Anne Schreuder 1993 Reeuwijk 2:43.51
12 Lydia Slob 1992 GAC Hilversum 2:51.54

    Meisjes A
1 Helen de Loor 1989 Lycurgus 2:18.20
2 Kimberly Putman 1989 GAC Hilversum 2:22.92
3 Dian van der Zande 1989 GAC Hilversum 2:33.01
4 Eileen Groenland 1990 Trias 2:36.15

    Dames
1 Esmay Vos 1986 Typhoon 2:16.42
2 Karin Gorter 1983 Kronos 2:17.33
3 Liesbeth Voorthuijsen 1983 Haag Atletiek 2:18.61
4 Zita Soons 1979 Phoenix 2:19.90
5 Monique Burger 1980 Ciko 66 2:20.51
6 Larissa Scholten 1988 Haarlem 2:22.32
7 Jessica Ramakers 1978 Holland 2:22.81
8 Marcella van Eyle 1986 Athlos 2:29.13
9 Ellen Kuiper 1982 Haag Atletiek 2:29.40
10 Marieke van Wingerden 1978 Scorpio 2:35.47
11 Dorien Schat 1984 Phoenix 2:38.93

    Dames Master 40
1 Angeli Blankers 1968 GAC Hilversum 2:30.98

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 35 - Heren Master 40 - Heren Master 45 - Heren Master 50 - Heren Master 65 - Meisjes B - Meisjes A - Dames)

    Jongens B
1 Leon Koch 1992 Almere 81 4:03.91
2 Melvin Franken 1991 LTES 4:25.58
3 Edwin de Vries 1992 Almere 81 4:33.69
4 Wouter Heinrich 1993 AKU 4:34.27
5 Fraol Feleke 1992 Holland 4:43.89
6 Arjan Weyenborg 1992 AVA 70 4:46.28
7 Jim Rothweiler 1993 Holland 4:47.70
8 Erwin Wamelink 1991 AVA 70 4:48.21
9 Houd Benyahya 1994 Suomi 4:54.30
10 Luuk Oudendijk 1993 Suomi 5:02.76
11 Luuk te Brake 1993 AVA 70 5:36.17

    Jongens A
1 Vito Verbeek 1990 Fit 3:56.08
2 David Vonk 1990 Zuidwal 4:10.88
3 Nick van Tol 1990 GAC Hilversum 4:12.45

    Heren
1 Pascal Noort 1983 Leiden Atletiek 3:56.75
2 Dennis Weijers 1986 Phoenix 3:57.70
3 Jorit van Malsen 1988 Atverni 4:03.31
4 Guus Reijngoud 1988 Hellas 4:07.04
5 Rick Hartogs 1984 DAK 4:07.40
6 Tim van Wechem 1988 Phanos 4:13.79
7 Wouter Nijkerk 1987 AV 34 4:17.30
8 Freek de Boer 1983 Haarlemmermeer 4:18.70
9 Michael Groeneweegen 1983 Waterweg 4:18.94
10 Kevin Schaap 1987 AAC 4:19.04
11 Rutger Timmer 1985 Vitalis 4:20.06
12 Joey Hendriks 1988 Phanos 4:27.94
13 Leonard Tersteeg 1982 Phoenix 4:34.62
14 Rob Boer 1982 Avantri 4:37.48
15 Jeroen Wien 1979 Hellas 4:44.42

    Heren Master 35
1 Bernard te Boekhorst 1972 Phoenix 4:04.53
2 Job Zijderlaan 1971 Avantri 4:37.54
3 Ton Berghout 1970 Veluwe 4:40.36

    Heren Master 40
1 Tonnie Stouten 1965 Veluwe 4:22.94
2 Jan Zijderlaan 1968 Avantri 4:31.59
3 Ronald de Roos 1965 Hellas 4:39.87
4 Manfred Mooyer 1968 Edam 4:41.66
5 Edwin Marquart 1967 Phoenix 5:02.05

    Heren Master 45
1 Corne Haast 1959 Spado 4:21.04
2 Fred van Kaam 1963 AVU 4:31.94
3 Rudie Jullens 1962 Pallas 67 4:33.47
4 Hans van Driel 1959 Veluwe 4:37.97
5 Willem Jan de Widt 1960 Monnickendam 5:23.60

    Heren Master 50
1 Theo van Rossum 1958 AVU 4:43.01
2 Paul Fergus 1957 Deurne 4:47.30

    Heren Master 65
1 Wim van Beek 1940 Monnickendam 6:01.13

    Meisjes B
1 Maureen Koster 1992 AV 47 4:31.02
2 Stijntje Mertens 1992 Nijmegen 4:48.19
3 Lotte Krause 1992 Tartletos 5:14.08

    Meisjes A
1 Sonja Bemelmans 1990 Nijmegen 5:04.70

    Dames
1 Renata Haring 1974 Rotterdam Atletiek 4:47.27
2 Nikki Fairley 1987 Nijmegen 4:47.91
3 Kelly Schouten 1988 TAS 82 4:55.86
4 Lisanne Groen 1987 NOVA 5:05.39
5 Ester Eikendal 1974 Avantri 5:07.12
6 Alyn Testerink 1984 Seven Hills Running Team 5:08.15
7 Sigrid Lenting 1983 Athlos 5:45.41

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 35 - Heren Master 40 - Heren Master 45 - Heren Master 50 - Meisjes A - Dames - Dames Master 40 - Dames Master 50 - Dames Master 60)

    Jongens B
1 Ayoub Benchaabane 1992 Atos 9:49.10
2 Lars Cazander 1992 Phoenix 10:14.28
3 Alex van Zijl 1991 Hellas 11:30.77

    Jongens A
1 Elmar Ruiter 1990 Lionitas 9:27.68

    Heren
1 Arend Mulder 1986 Hollandia 8:55.09
2 Pascal Troost 1985 Haag Atletiek 8:59.34
3 Allan van Hulst 1985 Nijmegen 9:04.00
4 Stephan Admiraal 1983 Typhoon 9:17.63
5 Robert Hogerwerf 1985 Kronos 9:18.18
6 Niels Weijers 1988 Argo 9:20.55
7 Michiel Mooibroek 1974 Phoenix 9:22.84
8 Maarten Prins 1985 Hellas 9:29.68
9 Jan-Jouke Vos 1982 Heerenveen 9:30.00
10 Riekele Kobes 1986 Impala 9:37.52
11 Joey Hendriks 1988 Phanos 9:39.91
12 Mischa Petie 1988 Tartletos 9:40.24
13 John Jegelaers 1984 Phoenix 9:41.91
14 Bart in 't Velt 1978 Aart Stigter 9:57.10
15 Jan Joris van de Riet 1980 Road Runners Etten Leur 10:00.86
16 Marc Boes 1978 Hellas 10:05.15
17 Werner Halter 1974 Phoenix 10:29.79
18 Frank Groesen 1980 Road Runners Etten Leur 10:31.92
19 Simon van den Enden 1974 Phoenix 10:39.21
20 Kasper Kerver 1983 Phoenix 11:08.79
21 Maikel Waardenburg 1980 Phoenix 11:20.37
Ernst van Beekhuizen 1981 AV 23 DNF

    Heren Master 35
1 Mahamed Mohammach 1971 Atos 10:18.17
2 Bert Sandee 1970 Atverni 10:26.15

    Heren Master 40
1 Wytze Muyzert 1964 Ron Clarke 10:02.08
2 Peter Mulder 1965 trecho 10:19.88
3 Remko Klijn 1967 Atverni 10:58.54

    Heren Master 45
1 Per van Huis 1959 Aart Stigter 10:18.93
2 Lucas Buikema 1961 Groningen Atletiek 10:20.27
3 Ruud Verhoef 1960 Ron Clarke 11:16.20

    Heren Master 50
1 Rene van Vliet 1955 Veluwe 10:23.14
2 Adry de Klein 1957 Pijnenburg 11:53.88
Stef Rascu 1957 Pijnenburg DNF

    Meisjes A
1 An Lenders 1990 Venray Regio 10:29.35
2 Jacelyn Gruppen 1989 AAC 61 11:37.83

    Dames
1 Nina Mathijssen 1980 Phanos 9:31.94
2 Andrea Deelstra 1985 Athlon 9:50.89
3 Melanie Spruyt 1979 Running 2000 10:28.96
4 Kim Fairlex 1985 Fit 10:44.52
5 Lindsay van Marrewijk 1983 Haag Atletiek 11:17.38

    Dames Master 40
1 Brigit Voorn 1966 Road Runners Etten Leur 11:30.61

    Dames Master 50
1 Dorothee Fairley 1958 Nijmegen 12:06.24
2 Adri van der Zon 1955 Pijnenburg 13:34.16

    Dames Master 60
1 Martha van Hal 1946 Pijnenburg 13:27.16

(Meisjes A - Dames)

    Meisjes A
1 Anniek Hijlkema 1989 Atverni 12:14.00
2 Jorine Lokkerbol 1989 Climax 13:08.09

    Dames
1 Christine Bosch 1985 GAC Hilversum 11:18.54
2 Marjolein Secreve 1977 Phoenix 12:08.56
3 Myrella Vlenterie 1988 Scopias 13:09.52

(Meisjes B - Meisjes A - Dames)

    Meisjes B
1 Helen van Rossum 1992 AKU 15.53 0.8
2 Michelle Groothedde 1992 AV 34 15.66 0.8

    Meisjes A
Monique Hennipman 1988 GAC Hilversum DNF

    Dames
1 Neeltje van Hulten 1976 Pallas 67 15.70 0.8
2 Nancy Karels 1986 AAC 15.93 0.8
3 Marleen Ram 1988 GAC Hilversum 17.81 0.8
4 Maaike Groendijk 1987 Phoenix 18.23 0.8
5 Helmi Kocken 1986 Tartletos 19.34 0.8
6 Mirjam Revet 1980 Gouda 20.13 0.8

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 35)

    Jongens B
1 Alexander Hirkels 1992 Gouda 15.95 0.3
2 Tom Schoonen 1991 Holland 16.52 0.3
3 Bobo verberkt 1991 Clytoneus 17.15 0.3
4 Adlan Belkada 1992 Clytoneus 17.80 0.3
5 Ivo Jehee 1991 Gouda 17.84 0.3
6 Sven Kooiman 1992 Clytoneus 23.27 0.3

    Jongens A
1 Reinier Bouma 1988 AV 55 14.96 2.0
2 Yord Baiting 1991 Holland 15.37 2.0
3 Niko Zuidema 1989 Olympus 70 15.88 2.0

    Heren
1 Ruben Esajas 1986 PAC 14.41 4.1
2 Jeroen van Veen 1986 Isala 96 14.93 4.1
3 Theo Danes 1983 AV 23 15.19 4.1
4 Arnout Smit 1979 Phoenix 15.63 2.0
5 Frank Stam 1979 Lycurgus 15.80 4.1
6 Jarmo Leeuwerink 1987 AAC 16.25 4.1
7 Ed Warmerdam 1978 Spartaan 16.31 4.1
8 Leendert Brethouwer 1976 Scopias 16.35 2.0
9 Fons Zuidema 1976 Statina 22.95 2.0

    Heren Master 35
1 Raymond Mahler 1969 GAC Hilversum 18.17 2.0

(Jongens B - Jongens A - Heren - Meisjes B - Meisjes A - Dames)

    Jongens B
1 Stefan de Vries 1992 Altis 6.56 2.2
2 Thomas Hartman 1991 Clytoneus 6.25 2.1
3 Daan Westerveld 1991 Clytoneus 5.65 1.4
4 Simon Bliek 1992 Gouda 5.01 2.6
5 Thomas Jaegers 1994 OSM 75 3.98 1.1
6 Daan van Engelenburg 1994 OSM 75 3.85 2.3
7 Akerman Ozgug 1993 OSM 75 3.73 0.1

    Jongens A
1 Peter Kuin 1990 Trias 5.29 0.8

    Heren
1 Pim Jeher 1988 Gouda 6.47 1.7
2 Jan Ormel 1986 Hellas 6.33 2.1
3 Arnout Smit 1979 Phoenix 5.88 1.5
4 Jarmo Leeuwerink 1987 AAC 5.35 1.9
5 Niels de Vries 1988 AAC 5.02 0.0

    Meisjes B
1 Suzanne Janssens 1992 Passaat 4.83 2.0
2 Deborah Beuling 1993 PEC 1910 4.72 2.5
3 Bonne de Boer 1993 Phanos 4.68 1.4
4 Suzanne van Wijck 1992 U-track 4.34 1.3
5 Esther Jansen 1992 Wijchen 4.24 2.1
6 Jente Goutier 1991 Gouda 4.22 0.6
7 Kiki Kamphorst 1992 Phoenix 4.17 0.8
8 Nikkie Minjon 1993 Phoenix 4.11 1.9

    Meisjes A
1 Lisa Meurs 1998 Phoenix 4.87 1.7
2 Mirthe Muilwijk 1989 Phoenix 4.84 3.0

    Dames
1 Babs Egbers 1988 AV 34 5.53 2.7
2 Ida-Marie Ehlers 1975 RSA 4.56 0.4
3 Sanne Zwijsen 1986 Hellas 4.55 2.0
4 Maaike Groendijk 1987 Phoenix 4.50 1.7
5 Lieke de Bie 1982 U-track 4.48 1.7
6 Monique Hennipman 1988 GAC Hilversum 4.40 1.9
7 Marleen Ram 1988 GAC Hilversum 4.05 1.5

(Jongens B - Jongens A - Heren - Meisjes B - Dames - Dames Master 35)

    Jongens B
1 Roland van Zuilen 1991 Gouda 1.95
2 Rens van Dijk 1991 Altis 1.85
3 Stef van den Schaaf 1991 VAV 1.75
4 Adlan Belkada 1992 Clytoneus 1.75
5 Jim van Oostrom 1993 AV 23 1.70
6 Sven Kooiman 1992 Clytoneus 1.70
7 Jasper Peek 1992 Hellas 1.60
8 Christian Rasch 1993 Pijnenburg 1.60

    Jongens A
1 Richard Langhorst 1990 OSM 75 1.70

    Heren
1 Jan Haye Klijnstra 1980 Groningen Atletiek 1.90
2 Leendert Brethouwer 1976 Scorpio 1.90
3 Tieme Klinkers 1986 Vitalis 1.85
4 Jeroen van Veen 1986 Isala 96 1.80
5 Thijs Ros 1979 Clytoneus 1.80
6 Arjan van der Voort 1979 Sparta 1.75
7 Edwin van Eersel 1982 Passaat 1.75
Theo Danes 1983 AV 23 DNS

    Meisjes B
1 Anna van Straten 1994 Phanos 1.55
2 Laura Vetter 1993 Phanos 1.45
3 Juliette Lebouille 1993 Phanos 1.45
4 Ruby Keijzer 1994 Phanos 1.40

    Dames
1 Margriet van Kammen 1988 Impala 1.65

    Dames Master 35
1 Monique van Schip 1971 Phoenix 1.45

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 65 - Meisjes B - Dames)

    Jongens B
1 Bryan Hage 1992 Ilion 3.80
2 Rutger Koppelaar 1993 Unitas 3.40
3 Alexander Kirkels 1992 Gouda 2.92
4 Bram Popkema 1992 Gouda 2.72
Simon Bliek 1992 Gouda
Roland van Zuilen 1991 Gouda

    Jongens A
1 Sjoerd Dolsma 1989 Lycurgus 3.80

    Heren
1 Pim Jeher 1988 Gouda 4.20
2 Theo Danes 1983 AV 23 4.00
3 Fons Zuidema 1976 Statina 2.82
Dennis Schilder 1981 Isala 96

    Heren Master 65
Tom Sharples 1942 Altis

    Meisjes B
1 Maaike Spuij 1992 Gouda 2.40

    Dames
1 Jose Schoenmaker 1988 Lycurgus 3.32
2 Monique Timmer 1982 Phoenix 2.92
3 Ida-Marie Ehlers 1975 RSA 2.40
Honarata Saar 1982 RSA

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 35 - Meisjes B - Meisjes A - Dames)

    Jongens B
1 Jim van Oostrom 1993 AV 23 13.23
2 Mark de Rooij 1991 Gouda 11.77
3 Willem-Jan Loppens 1991 GAC Hilversum 11.32
4 Mark Bakker 1992 Gouda 9.99
5 Robin Heijne 1991 Lycurgus 9.64
6 Simon Bliek 1992 Gouda 9.31

    Jongens A
1 Bror van der Zijde 1989 Ilion 14.10
2 Robin Coops 1990 Hellas 11.35
3 Anner Kroon 1990 Lycurgus 11.24
4 Sander Bleeker 1990 Lycurgus 9.08
5 Erik Beudeker 1990 Lycurgus 7.10

    Heren
1 Jaap Kuiper 1976 Rotterdam Atletiek 14.76
2 Robin Geertsma 1976 Lycurgus 13.28
3 Remco van Veldhuizen 1973 Ilion 13.10
4 Christiaan Nusselder 1977 Atletico 73 12.73
5 Thijs Ros 1979 Clytoneus 11.00
6 Peter de Jonge 1981 Altis 9.73
7 Richard Holstege 1985 AV 40 7.11

    Heren Master 35
1 Harald Gijtenbeek 1970 Altis 10.09

    Meisjes B
1 Dafne Schippers 1992 Hellas 10.82

    Meisjes A
1 Marina Bos 1990 BAV 10.04

    Dames
1 Ayla Snoeys 1985 Phoenix 9.44
2 Maaike Groendijk 1987 Phoenix 7.95

(Jongens B - Jongens A - Heren - Heren Master 35 - Heren Master 45 - Heren Master 50 - Meisjes B - Dames - Dames Master 40 - Dames Master 45 - Dames Master 55)

    Jongens B
1 Roland van Zuilen 1991 Gouda 35.17
2 Mark de Rooij 1991 Gouda 28.13
3 Mark Bakker 1992 Gouda 16.29

    Jongens A
1 Joost van Gemeren 1989 AV 47 40.50
2 Anner Kroon 1990 Lycurgus 32.13
3 Erik Beudeker 1990 Lycurgus 17.00

    Heren
1 Sander Stok 1982 AV 23 48.36
2 Bror van der Zijde 1989 Ilion 45.54
3 Remco van Veldhuizen 1973 Ilion 32.49

    Heren Master 35
1 Harald Gijtenbeek 1970 Altis 30.66
2 Rob Zwijnenburg 1969 Avantri 24.62

    Heren Master 45
1 Carel van der Werf 1963 Phoenix 35.61

    Heren Master 50
1 August Leckie 1957 Ilion 42.94

    Meisjes B
1 Maaike Das 1992 OSM 75 40.63

    Dames
1 Maaike Schettens 1983 PSV Atletiek 54.72
2 Femke Hollander 1983 PEC 1910 45.48
3 Chantal van Ham 1984 Atledo 38.67

    Dames Master 40
1 Marlies van Woerden 1967 Prins Hendrik 29.50

    Dames Master 45
1 Ingrid van Dijk 1962 GAC Hilversum 42.25

    Dames Master 55
1 Weia Reinboud 1950 Hellas 27.91